Opinie Google

dlaczego warto dbac o opinie w internecie

Zdecydowana większość firm pozyskuje dziś klientów głównie z Internetu. Te, które tego jeszcze nie robią, szybko zmienią swoje nastawienie – nie ma po prostu innej drogi, co pokazują stale rosnące wydatki na reklamę online. Jesteśmy społeczeństwem internetowym i jest tylko kwestią czasu, gdy całą swoją aktywność konsumencką przeniesiemy do sieci.

kupowanie opinii w internecie

Na pewno dobrze wiesz o tym, że dobre opinie w Google mogą bardzo pomóc Twojej firmie w pozyskiwaniu klientów. Zdecydowana większość kupujących (według różnych badań od 70 do 80 procent) przed dokonaniem zakupu sprawdza sobie recenzje danego produktu w sieci, kierując się opiniami osób, których nawet nie znają.

pozytywne opinie w google

Jak pewnie wiesz, wyszukiwarka Google jest absolutnym numerem 1 w Polsce – korzysta z niej ponad 97% internautów. Dla wielu z nich informacje znalezione w Google są punktem wyjścia do podjęcia decyzji zakupowej.

negatywne opinie co robic

Internet jest dla firm zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Z jednej strony daje niemal nieograniczone możliwości pozyskiwania klientów, z drugiej natomiast może przyczynić się do szybkiego zniknięcia przedsiębiorstwa z rynku.

jak usunac negatywne opinie z google

To oczywiste, że każda negatywna opinia opublikowana w Internecie staje się plamą na wizerunku firmy. Im jest ich więcej, tym niższe będzie zaufanie konsumentów do marki przedsiębiorstwa.